Гуртожитки

ГУРТОЖИТКИ  «СТУДМІСТЕЧКА» НУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

Запорізький гуманітарний фаховий коледж, як відокремлений структурний підрозділ Національного університету «Запорізька політехніка», тісно співпрацює зі студмістечком університету, що дозволяє повністю вдовольнити запит на поселення немісцевих студентів і абітурієнтів коледжу. На балансі студмістечка НУ «Запорізька політехніка» 6 гуртожитків, у всіх 6 є можливість проживання для студентів коледжу. При поселенні завжди враховується вибір студента/абітурієнта.

Вартість проживання для студентів коледжу на даний момент – 384 грн./міс., з 01.01.2022 – 604 грн./міс. Студенти і абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, особи з їх числа, а також студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків, забезпечуються гуртожитком безкоштовно.

Нижче Ви можете ознайомитись з інформацією про побутові умови, місткість, інфраструктурну доступність гуртожитків НУ «Запорізька політехніка»:

  1. Гуртожиток №2 (вул. Гоголя 70), кількість місць – 440, докладніше про гуртожиток
  2. Гуртожиток №3 (вул. Поштова, 161А), кількість місць – 430, докладніше про гуртожиток
  3. Гуртожиток №4 (вул. Жуковського, 46), кількість місць – 645, докладніше про гуртожиток
  4. Гуртожиток №5 (вул. Жуковського, 60), кількість місць – 460, докладніше про гуртожиток
  5. Гуртожиток ВСП «ЗФККТ НУ «Запорізька політехніка» (пр. Соборний, 117а), кількість місць – 460, докладніше про гуртожиток
  6. Гуртожиток ВСП «ЗЕФК НУ «Запорізька політехніка» (вул. Незалежної України, 64), кількість місць – 250, докладніше про гуртожиток