Фестиваль “Назустріч успіху” (31 жовтня 2023 року)

З неймовірною енергією та підтримкою від 447 закладів освіти та майже 29 тисяч здобувачів освіти з різних куточків України  взяли участь у фестивалі “Назустріч успіху”, організованому в рамках Всеукраїнського проєкту “Єдина Україна”. ВСП “Запорізький гуманітарний фаховий коледж НУ “Запорізька політехніка” теж приєднався до цієї події під керівництвом викладача Кіхти Катерини Анатоліївни. Приєднання до цієї події було важливим кроком у сприянні здоровому способу життя та спорту в Україні.

Участь здобувачів освіти підкреслює їх зацікавленість у питаннях здоров’я та розвитку нації. Вони приєдналися до онлайн-трансляції Всеукраїнської руханки, щоб підтримати цю ініціативу та долучити свій голос до популяризації активного способу життя серед українців. Ця подія стала ще одним доказом того, що об’єднані зусилля можуть призвести до позитивних змін у суспільстві.

Такі заходи є яскравим прикладом того, як індивідуальні зусилля можуть об’єднати багатьох для досягнення загальних цілей. Фестиваль “Назустріч успіху” мотивує нас усіх долучатися до подібних ініціатив та активно сприяти здоровому способу життя та розвитку нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *