День прав людини

10 грудня 2021 року о 13.00 відбудеться онлайн-телеміст Україна-Білорусь за участю факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Маріупольського державного університету та ВСП «Запорізький гуманітарний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка», присвячений Дню прав людини (Human Rights Day).
Телеміст ініційований і організований факультетом міжнародних відносин Національного авіаційного університету в рамках Марафону з написання листів, що присвячений Дню прав людини
(відзначається 10 грудня)
Модератори:
Ольга Стрєльцова
завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного законодавства факультету міжнародних відносин
Наталія Аляб’єва
доцентка кафедри міжнародного права та порівняльного законодавства факультету міжнародних відносин
Cпікери заходу:
Дзвенислава Щерба — координаторка з росту та активізму міжнародної правозахисної організації Amnesty International в Україні.
Татьяна Мовшевіч — регіональна координаторка кампанії по Білорусі, асистентка кампаній офісу Amnesty International регіону Східної Європи та Центральної Азії .
Григорій Курачицький — регіональний координатор міжнародного мандрівного фестивалю Docudays UA на Донеччині.
Учасники прослухають інформацію про Amnesty International — всесвітній рух, що привертає увагу до порушення загальновизнаних прав кожної людини та виступає за дотримання міжнародних стандартів. В цьому році підтримуємо 6 кейсів по всьому світу, і бажаючі зможуть доєднатися до всесвітнього правозахисного руху і віддати свій голос за обраного героя/героїв цьогорічних кейсів.
В другій частині телемосту учасники переглянуть короткометражний документальний фільм «Кур’єри, а не герої» від італійських режисерів Давіде Рапп та Іпполіто Пестелліні Лапарелл, та візьмуть участь у дискусії щодо прав людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *